Nuostabių daiktų sąrašas, kad padarytų Delyje

parašė , 2014-07-19 14:18

Joks kitas miestas nėra, galbūt, taip istoriškai ir kultūriškai turtingas kaip Delis Indijoje. Su skirtingais kalba kalbančiais žmonėmis nuo kiekvienos šalies valstybės, Delis yra kosmopolitinis miestas. Kas geriau apibrėžia miestą yra turtingas istorinių paminklų, kultūrinių orientyrų, apsipirkimo gatvių, maisto keliukų mišinys, išgerdamas ligi dugno minias ir mėgsta. Miestas yra palaimintas su daugeliu nuostabių daiktų, kurių sudėtinga padaryti sąrašą. Lankytojai per jų pirmo laiko vizitą į Delį yra prarasti per, kas pamatyti ir kas padaryti mieste. Kitas nuostabių daiktų sąrašas, kad padarytų Delyje tikrai kreipsis į jus.
Fotografo Rojus, Priglaustas miesto širdyje, Hauz Khan Village Elnio Parkas yra puiki vieta fotografijai. Vaizdas ežero Elnio Parke yra triuškinanti patirtis. Likutis nuo praeities, apibertos čia ir ten parkuose, siūlo kultūrinį vietos vibe.

Meilės nuotykiai? Pabandykite Laipiojimą uolomis dirbtinai pastatytu alpinizmo sienų pasiūlymu įvairūs sunkumo lygmenys nuo naujoko į pro-, Delis turi geriausią paskrudintą duoną nuotykio jums. Laipiojimas uolomis yra geras būdas pradėti jūsų dieną nuo nuotykio skonio.

Manju ka Tilla Populiarus kaip mini Delio Tibetas, ši vieta siūlo unikalų kultūrinį miesto aspektą. Iš mažų parduotuvių, parduodančių drabužius ir papuošalus kavinėms, siūlančioms gardžius Tibetiečių įkandimus, Manju ka, Tilla turi viską. Budistų vienuolynas yra vienintelė rami vieta čia.

Agrasen ki Baoli Vienas iš istorinių Delio paminklų, Agrasen ki Boali yra išdėstytas Hailey Kelyje. Šis paminklas yra netikras gerai, kuris elgsis su jumis su vienatve nuo miesto gyvenimo spūsties sujudimo. Tai gerai duoda architektūrinio kapitalo unikalumo įžvalgumą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Biudžetas, apsiperkantis Chandni Chowk širdyje miesto ir vienoje iš labiausiai užsiėmusių apsipirkimo gatvių, Chandni Chowk, turi kiekvieną jūsų priežastį tęsti apsipirkimo linksmybę. Nuo seno havelis į užsiėmusias rinkas, nuo maisto gatvių į siaurus keliukus, Chandni Chowk atspindi Delio Senojo pasaulio žavumą.

Sufi muzika Dargah Delyje duoda jums taikias naktis su jausminga Sufi muzika Hazrat Nizamuddin Auliya Dargah. Sufi šventieji aukoja maldas Visagaliam ir dainuoja qawwalis, kurie jungia Dieviško lankytojus.

Bangla Sahibo Gurudwara Kita vieta, kuri siūlo žavią dvasinę patirtį yra Bangla Sahibas. Klausymas Gurbani ar ‘Seva’ bendruomenės porcija pripildys jus pasitenkinimo su savimi savarankiškai. Kitos šventos vietos tokia Bahai Šventykla ir Iskon Šventykla yra dvasinės euforijos vietos.

Visit Qutub Minar per saulėlydį vaizdas Qutub Minar per saulėlydį yra fotografo džiaugsmas. Istorinė paminklo padėtis, aukšta ir drąsi, kad paliestų dangų, yra verta fotografijos prieblandoje.

Daiktų sąrašas, kad padarytų Delyje nepasibaigia čia. Greičiau, sąrašas yra gana ilgas, kad įtrauktų daugiau turistų lankomų vietų tokių kaip Lal Qila, Indijos Vartai, Lodhi Sodai, Feroz Šachas Kotla, senovinė Yogmaya Šventykla ir mėgsta.

Rašyti komentarą