Pasivaikščiojimas per Brisbeno paveldo teismus, kad žvilgčiotų į australų praeitį

parašė , 2014-08-05 18:55

Paverstas į blizgų kosmopolitinį stebuklą nuo sodraus miesto, Brisbenas yra kapitalas ir didžiausias miestas Queensland, kuris lieka amžinai populiarus tarp poilsiautojų, imančių skrydžių bilietus į šalį. Visas miestas yra perpildytas pilnas nuostabių ekskursinių muziejų, elegantiškų kavinių ir restoranų, ir prabangios muzikos susitikimo vietos taškelių, nesuskaitomos daugybės, kur poilsiautojai gali patirti geriausią įžymybių apžiūrėjimo, visišką jausmą kultūrinės garbės, prabangą valgymo ir didžiausias mažmeninės terapijos. Nustatydamas kultūrą ir istorijos įsimylėjėlius ant pamišusio ieškojimo rezervuoti lėktuvo bilietus skrydžiuose, atvykstančiuose į Brisbeną, miestas siūlo fantastišką paveldo komplektą, eidamas takai, kurie leidžia jums ištirti kiekvieną istorijos įžnybimą
Yra labai garsaus paveldo dalies atranka, eidamas teismai, kurie turi didžiulį populiarumą tarp atostogautojų, rezervuojančių lėktuvo bilietus skrydžiams, kad viešėtų Brisbenas.

Klasikinis Centrinės miesto dalies Paveldo Takas

Vienas iš populiariausių Brisbeno paveldo teismų yra Klasikinis Centrinės miesto dalies Paveldo Takas, kuris ima keliautojus kelionėje per miesto praeitį su plačiu asortimentu svetainių ir įvykių, kurie suformavo visą sritį. Yra 26 punktai palūkanų dėl visos sumos greta Klasikinio Centrinės miesto dalies Paveldo Tako, kuris prasideda nuo Karalienės Gatvės, kur lankytojai gali aplankyti gerai įžymų Regento Teatrą, Brisbeno Arkadą ir Kalinio Barakų Svetainę. Tada perduokite Rotušę Ann Street, kad ištirtumėte Mokyklą Menų ir Albert Street Suvienijimo Bažnyčią, kurie tikrai yra ti kainos verti lėktuvo bilietų skrydžiams į miestą. Galva į Jacob Kopėčias ir Wickham Terasą, kad aplankytų Vėjo malūno Bokštą ir Craigston. Nuo Wickham Terasos, pasislinkite į Anzac Kvadratą, GPO, Šv. Stephen Katedrą ir vėlesnę kelionę Karalienės Gatvė praėjusio MacArthur Rūmai ant Edward Street.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Pietų Brisbeno Paveldo Tako paslaptys

Pietų Brisbeno Paveldo Tako paslaptys yra dar kitas populiarus paveldo teismas Brisbeno, kuris daro lėktuvo bilietus į Brisbeną kaip karšti pyragai. Visa kelionė pabrėžia kai kurias iš svarbiausių istorinių svetainių, spalvingų istorijų ir blogos reputacijos įvykių, kurie atliko svarbų vaidmenį formavime kultūros ir Pietų Brisbeno istorijos. Teismas dengia iš viso 22 įdomius punktus ekskursija, prasidedančia Pietų Brisbeno Sausajame doke, esančiame Grifo Gatvėje. Nuo čia pasivaikščiojimas į naujai pastatytą Memorialinį Parką ir Brisbeną Savivaldybės Biblioteka tada perkelia žemyn Pilką Gatvę, kad turėtų žvilgtelėjimą į Byanda ir Nepaliečių Taikos Pagodą. Toliau, praeikite per Pietų Banką, kad pasiektumėte Kultūrinį Centrą, kuris taip pat susideda iš nuostabaus centro Menų Atlikimo. Vaikščiokite Brisbeno Upėje, kad pasiektumėte William Jolly Tiltą ir toliau Montague Road. Neįtikėtinas pasivaikščiojimas pasibaigia pasaulinėje įžymioje Pietų Brisbeno Geležinkelio stotyje.

Rašyti komentarą