Paliudykite įspūdingą palinkstantį Pizos bokštą, skrisdamas į Italiją

parašė , 2013-09-26 12:10

Italija, kuri yra esanti pietų Europos dalyje, yra viena iš labiausiai-išsivysčiusių-šalių pasaulyje. Stipri jėga politinėje, socialinėje, ekonomiškoje ir karinėje Europos žemyno sistemoje, ši šalis yra taip pat garsi dėl savo puikios istorijos, kultūros, paveldo ir svarbiausiai, jos nuostabūs paminklai tokie kaip Siksto Koplyčia, Koliziejus ir Palinkstantis Pizos Bokštas. Esantis mieste Pizoje, Palinkstančiame Pizos Bokšte, yra vienas iš architektūrinių pasaulio stebuklų. Jei jūs norite paliudyti tai ir kitos Italijos atrakcijos, tai rezervuokite pigius tarptautinius bilietus į šią šalį nuostabiai šventės patirčiai.
Varpinė

Taip pat vadintas kaip Varpinė, ši puiki dirbtinė struktūra buvo pastatyta kaip vertikali 60 m struktūra; tačiau, iki 1990, tai palinko ant 10 laipsnių kampo. Šis bokštas yra dalis keturių struktūros katedros komplekso – Turgaus aikštė dei Miracoli ar Campo dei Miracoli (Stebuklų Laukas). Puikus romėnų architektūrinio stiliaus pavyzdys, šitie pastatai gauna bangą turistų nuo visų per Žemės rutulį kad taip pat per metus.

Statyba

1173, Palinkstančio Pizos Bokšto statyba buvo pradėta, ir reikėjo beveik 200 metų, kad užbaigtų tai. Šis užlaikymas buvo sukeltas nuolatinės karų serijos. Padarytas iš balto marmuro, bokštas buvo suprojektuotas kaip apvali varpinė, rodydamas 8 aukštus, kuris apima skambučio rūmus. Yra apytiksliai 15 arkų pirmame aukšte tuo metu, kai kiti šeši turi apytiksliai 30 arkų, kurios supa bokštą. Aukščiausias aukštas turi skambučio rūmus, kurie susideda iš 16 arkų. 297 žingsnių sraigtiniai laiptai nustatė vidurių vietą, bokštas priveda prie aukščiausio aukšto. Tai buvo išmatuota, kad aukščiausia bokšto dalis yra apytiksliai 17 pėdų nuo vertikalaus.

Bokšto polinkis buvo taip pat priskirtas pastangoms daugelio architektų, kurie pabandė neleisti struktūrai palinkti daugiau. Daugelis pasisiūlė padaryti pasikeitimams į tai, ir keli net patarė atstatyti tai nauja vieta. Bokšto fondai buvo, pricementavo kelią atgal 1920-aisiais, kad stabilizuotų bokštą ir išvengtų jo griuvimo. Iki dabartinio laiko, lankytojams uždraudė naudoti laiptus bokšte dėl tebevykstančio struktūrinio darbo. Tačiau, dabar bokštas yra atidarytas viešam vaizdui, ir nupiešė minias daugumoje.

Kaip Pasiekti Italiją?

Rašyti komentarą