Paprastos paslaptys, kad skristų pigus į bet kokį maršrutą

parašė , 2015-05-21 10:27

Kelionė lėktuvu yra patogi, kiek laikas yra sudomintas. Tai yra todėl, kad lėktuvai yra daug greitesni negu automobiliai ir kiti transporto būdai. Dažni keliautojai pasitiki avialinijomis, kad pasiektų jų maršrutus greitai ir patogiai. Su pasiekiamais skrydžiais, verslo žmonėms iš tikrųjų galima važiuoti į privilegijuotą maršrutą, padaryti verslą ir gauti namie visus tą pačią dieną. Tai yra patogumas, kurį kiekvienas šiuolaikinis darbuotojas nori gėrėtis. Kelionė lėktuvu gali taip pat padaryti laisvalaikio kelionę labai malonią įžvalgiems keliautojams.

Gelbėjimas ant kelionės išlaidų tačiau lieka kaip tik taip, kaip svarbus bet kokiam keliautojui. Tai gali tačiau būti sunku pasiekti su kelione lėktuvu todėl, kad tai paprastai brangu. Laimei, jūs galite išbandyti protingus pasirinkimus, kad garantuotumėte, kad jūs važiuojate patogiai pagal pigias normas
Yra kai kurių iš paslapčių, kurias jūs galite panaudoti, kad skristumėte pigus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Pasirinkite ilgesnį maršrutą –

Lėktuvo bilietai yra linkę būti brangesni su skubiais skrydžiais negu su skrydžiais su ryšiais ir sustojimais. Jei jūsų kelionė nėra apribotas laikas, jūs galite išsiaiškinti ilgesniuose pigesniuose maršrutuose į tą patį maršrutą. Net nepaisant to, kad užims daugiau laiko jums pasiekti ten, jūs neabejotiniausiai padarysite santaupas ant savo kelionės išlaidų.

Pasirinkite žemesnę klasę –

Pirmoji klasė ir verslo klasė yra kai kurie iš brangiausių skyrių kiekvienoje avialinijoje. Jei jūs nesirūpinate per daug apie prabangą, kuri atvyksta su klasių skridimu, jūs galite pabandyti pigiausią klasę, kuri yra pigesnė. Jūs būsite ant to paties skrydžio, tiktai gėrėdamasis apribotomis paslaugomis ir prabanga, bet jūs neabejotinai pasieksite savo maršrutą pigiai. Jūs galite iš tikrųjų rūpintis dalimi jūsų poreikio, susipakuodamas daiktus skrydžiui, kad įsitikintumėte, kad jūs vis dar liekate tiek atsipalaidavęs kiek galima, skraidindamas mažiau prabangias klases.

Ieškokite praėjusia minute reikalų –

Jie išgelbėjo daug žmonių, ypač tie, kurie turi nepaprastą kelionės poreikį. Reikalai yra pasiūlyti avialinijų pagal pigias normas, kad pateiktų keleiviniam trūkstamam kiekiui. Tuščios keleivinės vietos gali privesti prie nuostolių avialinijai, ir vadinasi jie pasiūlytų vietas pagal pigesnes normas negu kelionę, visiškai tuščią. Yra keleivių, kurie panaikina jų skrydžius praėjusia minute, vadinasi darydami galimus reikalus. Geros žinios yra, kad jūs galite iš tikrųjų surasti praėjusia minute pirmosios klasės reikalus ir pigius verslo klasės skrydžius šitose svetainėse. Reikalų radimas nėra toks, kad sunkiai kadangi yra svetainių, kurios renka juos iš gerbiamų avialinijų ir visko, kurį jūs turite padaryti, yra, praeina reikalus ir pasirenka tokį, kuris tinka jūsų kelionės poreikiui.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Planas anksti –

Tiek daug, kiek praėjusia minute skrydžio reikalai gali išgelbėti jus, jūs galite vis dar gėrėtis pigiomis skrydžio normomis, planuodamas jūsų kelionę iš anksto. Tai ypač naudinga, važiuojant į maršrutą šventei, kur skrydžio normos gali priklausyti nuo kurortinio sezono. Ankstyvas planavimas duoda jums galimybę rezervuoti anksčiau, negu normos padidins su padidintu reikalavimu.

Rašyti komentarą