Skridimas besijungiančiu reisu nuo Finikso į mumbai

parašė , 2015-06-06 11:49

Mumbai, išdėstytas Maharaštros valstybėje, yra reklaminė laida, finansinė ir Indijos pasilinksminimo sostinė. Dėl visų šitų faktorių, tai gauna didžiulį antplūdį žmonių iš šalies vidaus ir iš išorės. Kadangi tai yra taip pat tarptautinės prekybos centras, daug globalinių firmų nustatė savo verslą čia ir tęsia atvykti reguliariu pagrindu. Todėl, sostinė taip pat gauna didelį kiekį verslo keliautojų nuo viso Žemės rutulio. Žmonės, kurie nori atvykti čia iš valstybės Arizonos JAV, gali skristi besijungiančiu reisu nuo Finikso į Mumbai. Atstumas nuo Finikso į Mumbai yra 8802.91 mylia. Praėjimo laikas nuo Finikso į Mumbai yra 17.61 valandų. Dangaus Uostas Tarptautinis Oro uostas Finikse, Arizona turi paslaugas į daugelį miestų aplink šalį nuo to, kur skrydžių į aukščiau minėtą indų sostinę jungimas yra taip pat pasiekiamas
Tarp svarbiausių Amerikos miestų nuo to, kur vežėjų kelto keleiviai į ir nuo Finikso, Arizonos sostinės, yra Niujorkas, Niu Džersis, Čikaga ir Los Andželas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Įvairūs vidaus vežėjai tokie kaip Delta ir Suvienytos Avialinijos valdo reguliarius skrydžius tarp šitų sostinių, Niujorko ir Niuarko. Kitas vežėjas, kuris siūlo šią paslaugą yra amerikiečių Avialinijos, kuris buvo nustatytas 1930 po to, kai daug mažų vežėjų nacijoje buvo sujungti į vieną didelę kompaniją. Po jos susijungimo su Amerikos Avialinijomis, kitomis pagrindinėmis avialinijomis JAV, tai tapo didžiausiu tokia organizacija pasaulyje su daugiau kaip 6000 kasdieninių skrydžių ir žymiai daugiau kaip 500 lėktuvų flotile. Dėl šio susijungimo, amerikiečių Avialinijų skrydžio bilieto užsakymas pamatė reikšmingą bumą ir pagal pranešimus, tai dabar skraidina daugumą keleivių po metų per sritį. Firma, su jos centrais Niujorke, Los Andžele, Dalase ar Fort Verte, Majamyje ir Čikagoje, siūlo Ekonomiką, Verslo ir Pirmąsias klases. Šitos klasės toliau turi pasirinkimą buvimo su ar be apribojimų taip pat kaip pilno paslaugos pasirinkimo.

AAdvantage, jo dažna lakūno programa, siūlo jo klientams, Standartui, Auksui, Vykdomajai Platininei ir Platininei narystei. Specifinis mylių skaičius turi būti važiuotas su tuo, kad gautų juos ir kai tik šita narystė yra pasiekta, klientai gauna daug pašalpos. Tai yra kaip narys OneWorld sąjungos ir turi codeshare sutartis su kitais nariais tos pačios sąjungos ir kelių, už to ribų.

Layover Laikas

Nuo kitų amerikiečių maršrutų, lakūnai turi paimti skrydžių kombinaciją, kad pasiektų Indiją. Faktorius, kuris tampa svarbus, pasirinkdamas tokią oro transporto tarnybų kombinaciją yra layover laikas. Ši trukmė siejasi su laiku, kurio keliautojai turi laukti oro uoste anksčiau, negu besijungiantis skrydis pakils. Jei šis periodas yra trumpas, žmonės gali lengvai laukti terminale savarankiškai, tirdami kompleksą ir restoranus ir kitas parduotuves, jei pasiekiamas ant svetainės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tačiau, jei layover laikas yra ilgas, tarkime daugiau kaip 12 valandų, žmonės gali rezervuoti skrydį ir viešbutį tame pačiame reikale. Dabar, tokia paslauga yra pateikiama gausių kelionių agentūrų ir internetinių portalų. Dėl nuolat augančio šios sąlygos populiarumo, viešbučiai pradėjo prieiti šalia aerodromų savarankiškai, tokiu būdu taupydami žmonių laiką, pakeitime tarp dviejų vietų.

Rašyti komentarą