Penki fantastiški paplūdimiai Goa: jokite smagia banga šiame Indijos pakrantės regione

parašė , 2014-08-21 19:49

Goa, Indija yra žavus maršrutas, kuris sugebėjo laimėti širdis turistų, kurie atvyksta čia iš tolimo ir platus. Mažiausia indų sritis guli ant vakarų krantų pusiasalio šalies ir pasiūlo ryškią aplinką žmonėms turėti. Daugybė puikaus paplūdimio pasirinkimo gali būti surandama šioje valstybėje. Pažiūrėkite į nedaug iš žinomiausių vieno dolerio banknotų.

Anjuna: Jei yra vienas paplūdimys Goa, kiekvienas žino apie net prieš apsistojančius skrydžius į sritį, tai yra Anjuna. Vieną kartą, vieta buvo labai populiari tarp hipių, bet šiandien susitikimo vieta labai pavergė lankytojus, su šeimomis, darančiomis didelę dalį minios, atvykstančios čia. Bet vietos atmosfera yra vis dar labai spalvinga ir patraukia daug užsieniečių, kurie planuoja Goa kelionę akimi ant beachside, išdykauja
Naktinės ilgos partijos prisideda prie linksmybių. Nuostabus beachside, šis 5 mylių nutįsimas turi kai kuriuos įdomius natūralius nustatymus, kurie prideda dar kitą žymų aspektą prie rajono.

Calangute: Viena iš Šiaurės Goa populiariausių vietų, Calangute yra pasiųstas vietinių gyventojų kaip Paplūdimių Karalienė. Keliautojai, kurie laukia švelnaus atspalvio vietinio skonio greta kažkokio pajūrio malonumo, turi tikrai suplanuoti vizitą į šį puikų šventės taškelį. Kaip Anjuna, Calangute buvo vieną kartą Meka Europos hipiams ir turėjo papratimą patraukti užsieniečius daugumoje. Greitai, Calangute yra žydintis atostogų taškelis su vandens procedūrų salonais, masažo svečių kambariais ir net apsipirkimo zonomis, puošiančiomis jo gražų, auksinį peizažą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Baga: šventės gamintojams, kurie sėda į skrydžius į Goa su noru patirti ramią pakrantės Indiją, Baga yra galbūt geriausias pasirinkimas srityje. Tai yra mažas paplūdimys palyginti su kažkokia didele vieno dolerio banknotų dabartimi čia Goa, bet jausmu, ir vietos žvilgsnis yra labai klasikinis, ir yra įsitikinęs, kad pasiūlys nuostabų laiką svečiams su blaiviais reikalavimais. Atsižvelgiant į susitikimo vietos charakteriu, nėra nuostabu, kad daug užsienio turistų yra surastas šioje valstybės dalyje.

Benaulim: Tai yra kita rami alternatyva, kuri visada kviesdavo svečius, kurie yra labiau palinkę į vienatvę negu šventimas! Vieną kartą čia, atostogautojai bus sužavėti vietos ramiais nustatymais taip pat kaip jos artimumu garsiai Šv John bažnyčiai Baptistas. Benaulim yra taip pat vieta trenktis, jei tai yra garsus amatininkų dirbinys Goa, kurio jūs siekiate. Baldai yra vienas iš labiausiai ieškotų dalykai čia.

Sinquerim: nuotykių ieškotojai tarp pakeliančių lėktuvo bilietus, kad skristų į Indiją atkreips į savo norus dėmesį į Sinquerim paplūdimyje! Didelė vieta turėti vandeninį sportą, tokį kaip banglenčių sportas, nardymas ir slidinėjimas ant vandens, Sinquerim vilioja užsieniečius be to daug vietinių gyventojų, kurie skrenda nuo skirtingų Indijos dalių. Patogumai, pasiekiami skirtingam vandeniniam sportui, yra aukštos kokybės.

Rašyti komentarą