Pigios avialinijos nėra taip blogos, kadangi jūs galvojate

parašė , 2011-11-30 14:19

Yra daug žmonių, kurie galvoja tik todėl, kad tam tikras avialinijas pavadina pigiomis avialinijomis, kad jie yra keli kaip žemesnis į žinomesnius vežėjus. Dauguma žmonių atvyksta, kad sužinotų, nors tai pirmą kartą kai, jie skrenda ant vienos iš šitų nuolaidų avialinijų, kad jų ankstesnės klaidingos pažiūros buvo ganėtinai neteisingos. Prieš bet kokių apibendrinimų kaip numesti svorio apie šitas pigias avialinijas sukūrimą yra kai kurie daiktai, kuriuos jūs negalite žinoti apie juos.

Vienintelis daiktas, pigus apie jokią apsiuvų avialiniją, yra bilieto kainos. "Pigi" pravardė neturi nieko bendro su lygmeniu klientų aptarnavimo ar net padėties lėktuvų, kuriuos jie skraidina. Pilotai ir lėktuvai turi sutikti visą federalinį reguliavimą, ir saugumo standartai yra tas pats kaip tie brangesnių avialinijų
Stiuardesės turi tą patį mokymą, ir paslauga orientavo metodą kaip jų ko dalis pagrindinėse avialinijose, ir iš tikrųjų jie paprastai yra daug draugiškesni ir rūpinasi jų keleiviais geriau. Jiems duoda šį papildomą stimulą todėl, kad jie žino, kad laimingas klientas tikėtina pasiliks klientas ir praneš jų didelę skridimo patirtį draugams ir bendradarbiams.

Jūs taip pat surasite kabinos susitarimą būti beveik toks pat tarp pigios avialinijos ir labiau vyraujančio vežėjo. Vietos yra tas pats dydis su daugeliu nuolaidų vežėjų, besirenkančių daugiau kojos kambario ir patogesnių vietų, kad sulaikytų jų klientus laimingus. Žinoma, aukšti ir/ar dideli žmonės galbūt nėra kaip patogus, bet tai yra bendra problema per lauke avialinijos konfiskuotu automobiliu aukcionas pramonę. Daugiausia, nors beveik kiekvienas suras jų sėdimas vietas, patogias ant net ilgiausių skrydžių, ir viršutinė talpa nėra skirtinga tada bet kokia kita avialinija.

Pigios avialinijos gėrimo ir užkandžio paslauga yra beveik tokia pat, kadangi ant kitų avialinijų ir kai kuriais atvejais gali būti geresnis. Vienas daiktas kurį jūs nerasite ant nuolaidų vežėjo yra valgio paslauga, bet jie taip pat padarys padangos pigiau jūsų skrydį taip patogų kaip bet koks kitas skrydis. Dažnai joks apsiuvų vežėjas nepasiūlys geresnės gėrimo paslaugos, net einančios iki viso išvykimo, gali sodos su jų keleiviais. Didžiausios avialinijos išsiplečia, kiekvienas gali sodos daugiau kaip du ar trys keleiviai.

Jei jūsų mintis apie kelionę lėktuvu tiesiog gauna nuo punkto nurodyti, B tada rimtai įsiregistruoja anapus daugelio pigių avialinijų, kurios buvo versle daugelį metų. Daugelis šitų lėktuvnešių turi aukštą kliento pasitenkinimą todėl, kad jie yra labai geri tame, ką jie daro; būtent gaudamas jų keleivius ir bagažą į jų maršrutus laiku ir kartu.

Rašyti komentarą